Mitutoyo vzdělávací balíček

Vzdělávací balíček společnosti Mitutoyo obsahuje řadu položek, které mají sloužit jako pohodlné odkazy na teorii a praxi strojírenské metrologie pro použití ve třídě, na pracovišti a v laboratoři.


Kolekce obsahuje různé materiály, od snadno přístupných nástěnných plakátů až po komplexní referenční knihu, vše doplněno atraktivními barevnými fotografiemi a ilustracemi sloužícími k názorné demonstraci bezpečného a účinného používání měřicích zařízení. Materiály zároveň poskytují dostatek informací pro hlubší výzkum v konkrétních oblastech zájmu čtenáře.

E-mail
*
Potvrďte Váš e-mail
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Název společnosti / Vzdělávacího zařízení
*
Ulice
*
PSČ
*
Město
*
Země
*
Zvolte si vzdělávací balíček (možno zaškrtnout více možností)
*
* Povinná pole
Poznámka: K dispozici pouze do vyprázdnění zásob a pouze v České republice a na Slovensku. Žádostí o některý ze vzdělávacích balíčků se automaticky přihlašujete k odběru e-Newsletteru Mitutoyo Česko s.r.o. Ctíme Vaše soukromí a Vaše údaje neposkytneme třetím stranám. Z tohoto seznamu se můžete kdykoli odhlásit. Pokud si přejete dostat některý z výše uvedených materiálů, ale nemáte zájem o náš e-Newsletter, odešlete laskavě svůj požadavek na info@mitutoyo.cz.